Piloty do bram

Nowoczesna technologia sprawia, że obsługa bram wjazdowych oraz garażowych staje się dużo bardziej wygodna. Współpracując z napędami do bram, piloty pozwalają sterować bramą wedle życzeń, otwierając ją i zamykając. Zautomatyzowanie wjazdu na podwórko i do garażu z dowolnego miejsca stanowi bardzo atrakcyjne ułatwienie życia, zarówno wtedy, gdy chcemy wpuścić oczekiwanych gości na posesję, jak i samemu na nią wjechać. Nic nie stoi na przeszkodzie, by obsługiwać bramę np. z samochodu. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym staje się to coraz łatwiejsze.

Jesteśmy firmą od wielu lat zajmującą się sprzedażą i instalacją bram oraz sprzętu do nich. Dlatego też nie mogło zabraknąć w naszej ofercie wysokiej klasy pilotów do bram takich firm jak między innymi NICE i BFT. Oferujemy piloty dwu- i czterokanałowe, charakteryzujące się miniaturowymi rozmiarami, elegancką estetyką, dużym zasięgiem, wygodną obsługą i niezawodną pracą. Dzięki solidnemu wykonaniu są bardzo wytrzymałe, przez co mogą Państwu służyć przez naprawdę wiele lat. Znajdują się wśród nich modele, które współpracują zarówno z centralami napędów tej samej marki, jak i uniwersalnymi radioodbiornikami pozostałych firm. Piloty można kupować u nas zarówno oddzielnie, jak i w zestawie z napędami do bram.

Nasza firma ma siedzibę zlokalizowaną w Poznaniu, jednak z powodzeniem współpracujemy również z podmiotami z innych części Polski – zarówno osobami prywatnymi, jak i firmami. Mamy na koncie wiele udanych zleceń, dzięki którym nasze usługi cieszą się dużym uznaniem. Natomiast jako sprzedawca wysokiej klasy urządzeń do bram możemy pochwalić się szeroką ofertą wyrobów najbardziej prestiżowych marek oraz atrakcyjnymi cenami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego. Odpowiemy na nie prawie natychmiastowo i bardzo wyczerpująco. Wszystko po to, by nasi Klienci mogli cieszyć się wysokiej klasy automatyką do bram!