Rolety dla domów i firm w Poznaniu

 

Dlaczego warto zainwestować w rolety?

Skutecznie chronią przed chłodem, pozwalają uniknąć dużego nasłonecznienia i ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem mieszkania zimą, jak i zachować prywatność. To tylko część zalet wynikających z posiadania w domu rolet. Rolety zewnętrzne firmy PORTOS – dzięki specjalnie dobranym surowcom i ściśle określonym parametrom – są odporne na oddziaływanie zewnętrznych czynników, w tym także atmosferycznych.

 

Rolety zewnętrzne i rolety nadstawne firmy Portos stanowią doskonałą osłonę przeciwsłoneczną i przeciwwłamaniową.
 

Warto zauważyć, że ich funkcjonalność pozwala wyjść im na prowadzenie na rynku osłon okiennych. Nasza oferta zawiera zarówno rolety zewnętrzne aluminiowe, jak i rolety PCV, które można montować zarówno na elewacji w budynku już istniejącym, jak i w czasie montażu okna, jako część systemu okiennego w budynkach dopiero powstających (rolety nadstawne).
Roletę zewnętrzną montuje się na elewacji budynku. Składa się z połączonych ze sobą listew (lameli) tworzących pancerz. Jest on zamontowany w skrzynce, z której boków wchodzą prowadnice ograniczające ruch pancerza. Mocuje się je na oknie lub drzwiach.