Systemy alarmowe w Poznaniu

 

Marka SATEL od lat produkuje wysokiej jakości centrale cechujące się nie tylko skutecznością, ale też nowoczesnymi rozwiązaniami, które są ciągle usprawniane. Dzięki temu urządzenia SATEL są bardziej efektywne, niż inne, konwencjonalne systemy alarmowe. Obecna technologia pozwala na wykorzystanie programowania z poziomu komputera. Nieważne, czy na miejscu, czy zdalnie – użytkownik w każdym momencie będzie miał możliwość skontrolowania alarmu, czy jego system działa poprawnie. Mowa tutaj zaledwie o tych prostszych urządzeniach. Te bardziej zaawansowane pozwalają zintegrować system antywłamaniowy z przeciwpożarowym itd. Tak samo rozwijana jest kontrola dostępu. Warto wiedzieć, że systemy alarmowe SATEL to również urządzenia estetyczne, proste w obsłudze. Dzięki temu użytkownik nie musi spędzać wiele czasu nad uczeniem się kontroli.

Nowoczesne rozwiązania

Dzisiejsze czasy sprawiają, że zamiast zatrudniania wartownika można wyposażyć się w dobry system alarmowy. Zaopatrywany przez naszą firmę Poznań może spać spokojnie. Alarm zawsze może być czujny i w razie ewentualnego włamania zareaguje niezwykle szybko.

Konfiguracja alarmów

System alarmowy można dostosować najczęściej na trzech poziomach. Elektroniczny wartownik zależnie od polecenia swojego przełożonego może być ustawiony na tryb braku czuwania, czuwania oraz alarmu. Urządzenie z wyłączonym czuwaniem będzie ignorowało osoby poruszające się po przestrzeni, którą chroni. Można sprawić także, by osoby uprawnione mogły przebywać w budynku bez przeszkód, natomiast nieuprawnione wywołają alarm. Kiedy jednak alarm jest aktywny, każda osoba znajdująca się w przestrzeni objętej systemem wywoła donośny sygnał. Żeby zainstalować prosty system alarmowy konieczne jest zainstalowanie centrali alarmowej, czujek oraz sygnalizatorów, urządzenia sterującego. Ważne będzie posiadanie komputera i linii telefonicznej.

AJM ALARMEX Poznań – zaufaj naszej firmie, jeżeli cenisz sobie bezpieczeństwo swojego domu, firmy. Oferujemy profesjonalne usługi oparte na sprzęcie wysokiej jakości. Dzięki temu zaśniesz spokojnie!