Systemy alarmowe w Poznaniu

 

Marka SATEL od lat produkuje wysokiej jakości centrale cechujące się nie tylko skutecznością, ale też nowoczesnymi rozwiązaniami, które są ciągle usprawniane. Dzięki temu urządzenia SATEL są bardziej efektywne, niż inne, konwencjonalne systemy alarmowe. Obecna technologia pozwala na wykorzystanie programowania z poziomu komputera. Nieważne, czy na miejscu, czy zdalnie – użytkownik w każdym momencie będzie miał możliwość skontrolowania alarmu, czy jego system działa poprawnie. Mowa tutaj zaledwie o tych prostszych urządzeniach. Te bardziej zaawansowane pozwalają zintegrować system antywłamaniowy z przeciwpożarowym itd. Tak samo rozwijana jest kontrola dostępu. Warto wiedzieć, że systemy alarmowe SATEL to również urządzenia estetyczne, proste w obsłudze. Dzięki temu użytkownik nie musi spędzać wiele czasu nad uczeniem się kontroli.

Systemy alarmowe Poznań — najlepsze zabezpieczenie domu

Dostępne u nas systemy alarmowe (Poznań) to najlepszy sposób na to, aby skutecznie zabezpieczyć wartościowe mienie. Nieważne, czy chodzi o cenne sprzęty, czy biżuterię w domu, czy też wyposażenie biura, oferujemy rozwiązania, które oprą się każdemu włamywaczowi. Nie jest to jednak jedyna funkcja, jaką oferują nasze alarmy (Poznań). Pozwalają one również na wygodną automatykę budynkową lub wykonywanie części jej funkcji. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby, która ceni sobie nowoczesne rozwiązania we własnym domu.

Dostępne u nas systemy alarmowe pozwalają również zintegrować je z wszelkiego rodzaju systemami kontroli dostępu. Nie są to jednak jedyne zalety, jakie posiadają oferowane przez nas produkty. Nowoczesne rozwiązania podnoszą również znacząco komfort użytkowania pomieszczeń. Mogą one m.in. uruchomić w sytuacjach kryzysowych oświetlenie awaryjne w sytuacji, gdy dojdzie do zaniku napięcia sieciowego. Ponadto mogą one również sterować wentylacją, klimatyzacją oraz ogrzewaniem.

Alarmy Poznań — jak działają?

Wielu naszych klientów może zadawać sobie pytanie, w jaki sposób działają dostępne w naszym sklepie systemy alarmowe (Poznań). Przede wszystkim warto wskazać elementy, z jakich składają się nowoczesne systemy alarmowe. Podstawowym elementem jest centrala, która jednocześnie stanowi serce całej instalacji. W jej skład wchodzą wszelkiego rodzaju manipulatory, czujniki, czujki, sygnalizatory, okablowanie oraz opcjonalne moduły komunikacyjne i inne niezbędne akcesoria.

Co bardzo ważne, użytkownicy mają obecnie do dyspozycji wiele różnorodnych systemów, różniących się w zależności od specyfiki konkretnego projektu. Tak więc w naszym sklepie oferujemy zarówno tradycyjne przewodowe systemy alarmowe do mieszkania oraz bezprzewodowe zestawy alarmowe, które odznaczają się przede wszystkim zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań. Co równie ważne, oferowane przez nas alarmy (Poznań) są niezwykle uniwersalne. Można skutecznie zastosować je w prywatnym domu, ale również w biurze czy w budynkach użyteczności publicznej.

Jednym z najważniejszych czynników, który gwarantuje najwyższą skuteczność rozwiązań alarmowych, jest skuteczny dobór czujników. Przede wszystkim muszą być one dostosowane do potrzeb danego wdrażania. Właściciele domów jednorodzinnych mają do dyspozycji przede wszystkim czujniki, które mają chronić przed włamywaczami oraz kradzieżą. Można w nich również zamontować detektory zalania, dymu czy czadu. Nowoczesne alarmy (Poznań) mogą pełnić zarówno funkcje ochrony przed włamaniem, jak i wykrywania wszelkiego rodzaju incydentów.

Systemy alarmowe Poznań — zalety

Oferowane przez nas nowoczesne systemy alarmowe (Poznań) zapewniają najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa wszystkim domownikom. Nie są to jednak ich jedyne zalety. Przede wszystkim pozwalają one na skuteczną komunikację z telefonem za pośrednictwem SMS lub też z domowym komputerem. Dzięki temu użytkownicy zawsze będą wiedzieć, kiedy ktoś spróbuje włamać się do jego domu.

Alarmy (Poznań) mogą również realizować zadania systemu kontroli dostępu. Dzięki temu możliwe jest kontrolowanie przepływu osób oraz wszelkich pojazdów, jakie znajdą się w obrębie posesji. Systemy alarmowe (Poznań) pozwalają także na współpracę z centralą firmy ochroniarskiej. Dzięki temu w razie włamania od razu zostaną poinformowane grupy interwencyjne. Zapewnia to więc najwyższą skuteczność i niezawodność działania w kryzysowych sytuacjach.

Nowoczesne rozwiązania

Dzisiejsze czasy sprawiają, że zamiast zatrudniania wartownika można wyposażyć się w dobry system alarmowy. Zaopatrywany przez naszą firmę Poznań może spać spokojnie. Alarm zawsze może być czujny i w razie ewentualnego włamania zareaguje niezwykle szybko.

Konfiguracja alarmów

System alarmowy można dostosować najczęściej na trzech poziomach. Elektroniczny wartownik zależnie od polecenia swojego przełożonego może być ustawiony na tryb braku czuwania, czuwania oraz alarmu. Urządzenie z wyłączonym czuwaniem będzie ignorowało osoby poruszające się po przestrzeni, którą chroni. Można sprawić także, by osoby uprawnione mogły przebywać w budynku bez przeszkód, natomiast nieuprawnione wywołają alarm. Kiedy jednak alarm jest aktywny, każda osoba znajdująca się w przestrzeni objętej systemem wywoła donośny sygnał. Żeby zainstalować prosty system alarmowy konieczne jest zainstalowanie centrali alarmowej, czujek oraz sygnalizatorów, urządzenia sterującego. Ważne będzie posiadanie komputera i linii telefonicznej.

AJM ALARMEX Poznań – zaufaj naszej firmie, jeżeli cenisz sobie bezpieczeństwo swojego domu, firmy. Oferujemy profesjonalne usługi oparte na sprzęcie wysokiej jakości. Dzięki temu zaśniesz spokojnie!