Wideodomofony w Poznaniu

 

Dostępne w ofercie AJM ALARMEX Poznań wideodomofony to idealny sposób na wprowadzenie większej kontroli nad tym, kto zostaje wpuszczany na teren posesji. Takie urządzenie montowane jest zazwyczaj w pobliżu furtki lub bramy wjazdowej. Dzięki niemu użytkownik ma możliwość zobaczenia, kto chce się dostać na jego teren i wpuszczenia tylko zaufanej osoby. Dany system można urozmaicać, na przykład za pomocą przycisku otwierać bramę wjazdową. Ciekawym dodatkiem do wideodomofonu może być zamontowanie dodatkowej kamery, która da użytkownikowi podgląd na dodatkowy, interesujący go teren.

Rozwiązanie dla wielu Użytkowników

Warto wiedzieć, że takie rozwiązania nie muszą ograniczać się do jednego użytkownika. W przypadku mniejszych bloków, jak i większych, nowoczesnych budynków mieszkaniowych – dostęp do wideodomofonu może mieć nawet 255 abonentów! Dzięki naszym usługom Poznań może spać spokojnie!

Systemy domofonów oraz wideodomofonów wykonywane przez  naszą firmę zapewnią nie tylko  wygodę, ale przede wszystkim – bezpieczeństwo. Dzięki temu komfort mieszkania w danym domu jest znacznie większy.

 

Najlepsze wideodomofony w Poznaniu

AJM ALARMEX Poznań oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi oparte na profesjonalnych urządzeniach, takich marek, jak ACO, COMMAX, FARFISA oraz NICE.