Wideodomofony i Domofony w Poznaniu

 

Prywatność i poczucie bezpieczeństwa – te trzy słowa wielu z nas kojarzą się z domem. Chcemy, aby miejsce, w którym mieszkamy, było bezpieczne i zapewniało nam spokój i możliwość odcięcia się od spojrzeń ludzi z zewnątrz, kiedy np. będziemy zajmować się swoim hobby lub po prostu chcemy odpocząć. Na przestrzeni lat ludzie opracowali wiele metod poprawy bezpieczeństwa i prywatności w domach i mieszkaniach. Powstały różne rodzaje drzwi, rolet i żaluzji, upowszechnił się monitoring wizyjny oraz różnego rodzaju alarmy, nie wspominając już o stale rozwijającej się technologii zamków do drzwi, które już dzisiaj są bardzo trudne do przeforsowania. Co jednak w sytuacji, kiedy słyszymy dzwonek do drzwi, jednak nie spodziewaliśmy się żadnego gościa, a nie mamy możliwości sprawdzenia, kto stoi po ich drugiej stronie? W takich przypadkach bardzo przydatne mogą okazać się domofony i wideodomofony w Poznaniu, które można u nas nabyć. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Dostępne w ofercie AJM ALARMEX Poznań wideodomofony to idealny sposób na wprowadzenie większej kontroli nad tym, kto zostaje wpuszczany na teren posesji. Takie urządzenie montowane jest zazwyczaj w pobliżu furtki lub bramy wjazdowej. Dzięki niemu użytkownik ma możliwość zobaczenia, kto chce się dostać na jego teren i wpuszczenia tylko zaufanej osoby. Dany system można urozmaicać, na przykład za pomocą przycisku otwierać bramę wjazdową. Ciekawym dodatkiem do wideodomofonu może być zamontowanie dodatkowej kamery, która da użytkownikowi podgląd na dodatkowy, interesujący go teren.

Rozwiązanie dla wielu Użytkowników

Warto wiedzieć, że takie rozwiązania nie muszą ograniczać się do jednego użytkownika. W przypadku mniejszych bloków, jak i większych, nowoczesnych budynków mieszkaniowych – dostęp do wideodomofonu może mieć nawet 255 abonentów! Dzięki naszym usługom Poznań może spać spokojnie!

Systemy domofonów oraz wideodomofonów wykonywane przez  naszą firmę zapewnią nie tylko  wygodę, ale przede wszystkim – bezpieczeństwo. Dzięki temu komfort mieszkania w danym domu jest znacznie większy.

Domofony i wideodomofony w Poznaniu – opinie i cena

Osoby chcące zaopatrzyć się w wysokiej jakości domofony i wideodomofony w Poznaniu, zanim podejmą decyzję o zakupie, rozważają wszystkie za i przeciw, w tym także kwestie dotyczące kosztów. Ceny domofonów i wideodomofonów są naprawdę różne i zależą od wielu czynników, takich jak możliwości i funkcje, budowa, materiały wykorzystane do stworzenia produktu i wiele więcej. Osoby, które zdecydowały się już na zakup takiego sprzętu u nas, są jednak bardzo zadowolone z decyzji. Chwalą wysoką jakość urządzeń i podkreślają, że realnie pozytywnie wpłynęły one na ich poczucie bezpieczeństwa.

Najlepsze wideodomofony w Poznaniu

AJM ALARMEX Poznań oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi oparte na profesjonalnych urządzeniach, takich marek, jak ACO, COMMAX, FARFISA oraz NICE.

Postaw na sprawdzoną firmę

Działamy na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając naszym klientom dostęp do wielu wysokiej jakości usług i produktów, w tym także do domofonów i wideodomofonów w Poznaniu i nie tylko. Od samego początku naszego funkcjonowania stawiamy dobro i zadowolenie klientów na pierwszym miejscu. Dokładamy wszelkich starań, aby móc zagwarantować naszym klientom możliwie najwyższej jakości produkty i usługi. Z tego względu stale się rozwijamy i bacznie obserwujemy nowości i trendy rynkowe. Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, staramy się również poszerzać naszą ofertę o nowe urządzenia i usługi.

Uprzejmie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W trakcie rozmowy przedstawimy naszą ofertę, a w przypadku trudności z wyborem najlepszego rozwiązania służymy pomocą. Można również zadawać pytania dotyczące naszych produktów i usług – z chęcią udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi.