Wideodomofony

Wideodomofony, które są w naszej ofercie, zaspokoją wszystkie Państwa potrzeby związane z łącznością od furtki czy  bramy wjazdowej  do domu lub mieszkania. Za pomocą monitora odbiera się połączenie, które jest zainicjowane przy furtce lub bramie, zezwalając nie tylko na wejście, ale też przy pomocy dodatkowych przycisków otwierając swoją automatyczną bramę i wpuszczając oczekiwanych gości.
Wideodomofony – oprócz łączności głosowej – mają też możliwość podglądu obrazu na monitorze. Możemy w ten sposób zweryfikować potencjalną sytuację przed domem. Jest też możliwość, aby podłączyć dodatkową kamerę i obserwować teren, który chcemy mieć „na oku”.

Dzięki najnowszym rozwiązaniom instalacje wideodomofonowe możemy montować nie tylko dla użytkowników 1 czy 2-abonentowych, ale także dla znacznie większej ilości odbiorców, zarówno małych wspólnot jak i znacznie większych, nawet dla 255 abonentów.

Domofony i wideodomofony wykonane przez AJM ALARMEX zapewniają nam i naszym bliskim bezpieczeństwo, oraz sprawiają, że czujemy się pewnie w domu 
 

W ofercie firmy AJM ALARMEX znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone rozwiązania znanych marek takie jak: ACO, COMMAX, FARFISA, a także firm znanych z produkcji doskonałych napędów np. NICE.