Firma BFT została założona w roku 1981 we Włoszech jako firma lokalna. W ubiegłej dekadzie stała się jednak firmą międzynarodową i obecnie prowadzi działalność również w obrębie naszego kraju. Do obszarów jej działalności zalicza się automatyka do bram skrzydłowych oraz garażowych. Są to wyroby oferujące wysoki poziom bezpieczeństwa, solidne wykonanie oraz szereg innowacyjnych rozwiązań. Ponieważ pragniemy dostarczać Klientom najlepsze produkty z tej kategorii dostępne na rynku, nie mogło u nas ich zabraknąć!

Do nowoczesnych produktów wyrobu BFT należy zaliczyć zestawy automatyki bram przesuwnych BFT Deimos Ultra. Przeznaczone są do bram przesuwnych przydomowych i strzegących budynków firmowych, cechujących się średnią lub dużą intensywnością użytku. Potężny silnik (napięcie 24V) zapewnia niezawodną pracę, zaś wbudowana centrala MERAK i programowanie za pomocą czytelnego wyświetlacza LCD – wygodę.

W naszym asortymencie znajduje się kilka różnych modeli z serii Deimos Ultra marki BFT. Różnią się one między sobą nieco parametrami, jednak każdy z nich cechuje się tą samą solidnością wykonania i nowoczesnymi rozwiązaniami. U nas można nabyć je w wyjątkowo atrakcyjnych cenach!

W zestawie z napędami dostaną Państwo wszystkie niezbędne narzędzia, takie jak piloty MITTO B2, fotokomórki DESME oraz podstawa montażowa razem z akcesoriami. Oferujemy 24-miesięczną gwarancję, którą na życzenie można rozszerzyć na 36-miesięczną.

Modele z serii Deimos Ultra to najwyższa półka, jeśli chodzi o wyroby z tej kategorii. Zapewniamy, że będą Państwu służyć bardzo skutecznie przez długi czas!

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników