Napędy (automatyka) do bram skrzydłowych i garażowych Poznań

Automatyka i napędy do bram pozwalają nam na zautomatyzowanie zarówno wjazdu na naszą posesję jak i do garażu, tylko przy pomocy pilota do bram – nie wysiadając z auta. Ma to bardzo duże znaczenie i doceniamy to szczególnie, gdy się spieszymy, pada deszcz lub śnieg, bądź gdy mieszkamy przy ruchliwej ulicy Poznania i każda sekunda jest cenna, nie chcąc blokować ruchu i narażać się na niepotrzebne niebezpieczeństwo.

 

Najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie są niezwykle oszczędne, ekonomiczne i wyprodukowane z myślą o ekologii.

 

Przykładem tego są napędy, szlabany i automatyka do bram zasilane bateriami słonecznymi, co w połączeniu z najnowszymi centralami, które w trybie „uśpienia” (stand by) zużywają tylko 8 mA i pozwalają na zaoszczędzenie nawet 250 kW rocznie! Zestawy z akumulatorami możemy też otwierać w przypadku braku prądu, a jeśli do tego dołożymy baterię słoneczną, to pozbywamy się problemu zasilania, które nie rzadko trzeba “ciągnąć” z daleka.
Wszystkie bramy garażowe można też otwierać przy pomocy specjalnych nadajników umieszczanych w autach, wtedy wystarczy np. dwa razy kliknąć „długimi” światłami i brama garażowa się otwiera. W obecnych, coraz bardziej nowoczesnych czasach, napędy do bram możemy otwierać też przy pomocy telefonu komórkowego (który ma chyba każdy) i odpowiedniego modułu umieszczonego w centrali napędu. Szczególnie przydatne to jest w dużych miastach takich jak Poznań, bramy tutaj bardzo często są blisko drogi i musimy korzystać z napędu do bramy, aby szybko wjechać na posesję. W przypadku awarii lub braku prądu, każdy napęd możemy łatwo otworzyć przy pomocy klucza, który znajduje się w każdym dostarczanym komplecie.

Najlepsze marki napędów do bram garażowych i skrzydłowych – Poznań

W naszej siedzibie oferujemy szeroki wybór automatyki do bram Poznań, gdzie znajdą Państwo produkty znanych producentów m.in BFT, NICE, FAAC czy też BENINCA. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów jesteśmy w stanie zadowolić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.