Bramy wjazdowe Poznań

Automatyka i napędy do bram pozwalają nam na zautomatyzowanie zarówno wjazdu na naszą posesję jak i do garażu, tylko przy pomocy pilota do bram – nie wysiadając z auta. Ma to bardzo duże znaczenie i doceniamy to szczególnie, gdy się spieszymy, pada deszcz lub śnieg, bądź gdy mieszkamy przy ruchliwej ulicy Poznania i każda sekunda jest cenna, nie chcąc blokować ruchu i narażać się na niepotrzebne niebezpieczeństwo.

 

Najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie są niezwykle oszczędne, ekonomiczne i wyprodukowane z myślą o ekologii.

 

Przykładem tego są napędy, szlabany i automatyka do bram zasilane bateriami słonecznymi, co w połączeniu z najnowszymi centralami, które w trybie „uśpienia” (stand by) zużywają tylko 8 mA i pozwalają na zaoszczędzenie nawet 250 kW rocznie! Zestawy z akumulatorami możemy też otwierać w przypadku braku prądu, a jeśli do tego dołożymy baterię słoneczną, to pozbywamy się problemu zasilania, które nie rzadko trzeba “ciągnąć” z daleka.
Wszystkie bramy garażowe można też otwierać przy pomocy specjalnych nadajników umieszczanych w autach, wtedy wystarczy np. dwa razy kliknąć „długimi” światłami i brama garażowa się otwiera. W obecnych, coraz bardziej nowoczesnych czasach, napędy do bram garażowych możemy otwierać też przy pomocy telefonu komórkowego (który ma chyba każdy) i odpowiedniego modułu umieszczonego w centrali napędu. Szczególnie przydatne to jest w dużych miastach takich jak Poznań, bramy tutaj bardzo często są blisko drogi i musimy korzystać z napędu do bramy, aby szybko wjechać na posesję. W przypadku awarii lub braku prądu, każdy napęd możemy łatwo otworzyć przy pomocy klucza, który znajduje się w każdym dostarczanym komplecie.

Najlepsze marki napędów do bram garażowych i skrzydłowych Poznań

W naszej siedzibie oferujemy szeroki wybór automatyki do bram Poznań, gdzie znajdą Państwo produkty znanych producentów m.in BFT, NICE, FAAC czy też BENINCA. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów jesteśmy w stanie zadowolić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oprócz sprzedażą produktów, nasza firma oferuje także montaż automatyki do bram w Poznaniu.

Czytaj więcej

Automatyka do bram – Poznań

Napędy do bram garażowych w Poznaniu cieszą się dużą popularnością, jednak nie ma się co temu dziwić. Stanowią bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić zarówno czas, jak i energię. Należy pamiętać, że nie wszystkie automaty do bram odpowiednio spełniają swoje funkcje. Klienci skarżą się, że niektóre z nich zacinają się lub ulegają awariom po krótkim czasie użytkowania. Jeśli chcą Państwo zainwestować w wysokiej jakości automatykę bram w Poznaniu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

W asortymencie dostępne są napędy do bram garażowych pochodzące od najlepszych, zaufanych producentów, tworzących urządzenia z najwyższą starannością. Nasz zespół nigdy nie oferuje klientom rozwiązań, do których jakości nie jest przekonany. Stawiamy wyłącznie na sprawdzony sprzęt, wykonany z trwałych oraz solidnych materiałów. W swoim asortymencie posiadamy zarówno napędy do bram garażowych, jak i wjazdowych (Poznań). W celu poznania pełnej oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w naszej siedzibie.

Montaż automatyki do bram Poznań

Jeśli szukają Państwo firmy zajmującej się sprzedażą i montażem automatyki do bram w Poznaniu, to jest najlepsze miejsce! Jesteśmy gronem fachowców, którzy od lat specjalizują się w instalacji napędów do bram garażowych w Poznaniu. Usługi wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu, pozwalającego osiągnąć najlepsze rezultaty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Ponadto chętnie doradzamy klientom w doborze automatyki do bram w Poznaniu oraz odpowiadamy na wszelkie pytania.

Na montaż automatyki do bram garażowych w Poznaniu możemy umówić się w dogodnym terminie, dopasowanym do Państwa potrzeb i możliwości. Usługi wykonujemy szybko, sprawnie, a jednocześnie bardzo dokładnie. Instalację automatyki bram oferujemy w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania i mamy nadzieję, że wkrótce dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu z zespołem.

Bramy Wjazdowe Poznań – dlaczego warto postawić na nasze produkty?

Automatyzacja bram wjazdowych eliminuje konieczność ręcznego otwierania i zamykania bramy. Można sterować nią za pomocą pilota, klawiatury, przycisku lub nawet za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Jest to szczególnie przydatne w przypadku bram dużych lub ciężkich, które mogą być trudne do obsługi. Dzięki temu zyskuje się komfort i oszczędza czas, co jest szczególnie istotne w przypadku seniorów czy po prostu ludzi ceniących sobie wygodę. Oferujemy bramy wjazdowe w Poznaniu, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne na szkodliwe czynniki i będą dobrze spełniały swoje zadanie przez wiele lat, chroniąc posesję przed obecnością niechcianych osób.

Co więcej, dodanie automatycznego systemu do bramy wjazdowej może zwiększyć wartość nieruchomości. Automatyzacja bramy jest postrzegana jako element luksusu i komfortu, co może przyciągać potencjalnych nabywców, gdy zdecydują się Państwo na sprzedaż obiektu w przyszłości. Automatyzacja bram wjazdowych w Poznaniu może być zintegrowana z innymi systemami, takimi jak systemy domowej automatyki, systemy alarmowe lub systemy oświetlenia. To pozwala na tworzenie kompleksowego i spersonalizowanego systemu zarządzania domem lub posesją.

Bramy wjazdowe Poznań – automatyka dla zamontowanej bramy

Posiadamy mechanizmy, które mogą zostać zainstalowane w przypadku bram wjazdowych już zamontowanych na posesji. Chodzi zarówno o bramy jedno i dwuskrzydłowe oraz przesuwne. Oczywiście, przed montażem musimy sprawdzić, czy dana brama jest kompatybilna z używanym przez nas sprzętem. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, dlatego w większości przypadków nie ma żadnego problemu, by zamontować mechanizm. Zajmujemy się również poprowadzeniem przewodów zasilających oraz przeszkoleniem domowników/użytkowników posesji z obsługi. Nawet w przypadku braku prądu, bramy wjazdowe w Poznaniu można otwierać i zamykać ręcznie.

To bardzo wygodne rozwiązanie, które jest cenione za komfort oraz bezpieczeństwo. Montujemy bramy wjazdowe w Poznaniu w posesjach prywatnych, jak i przy osiedlach mieszkaniowych czy zabezpieczające tereny przedsiębiorstw – w ostatnich przypadkach możemy zapewnić nie tylko piloty, ale też możliwość otworzenia bramy wjazdowej przy użyciu kodu. W każdym przypadku dopasujemy się do wymagań naszych klientów. Dysponujemy zróżnicowanymi urządzeniami, ale też samymi bramami. Posiadamy zarówno modele nowoczesne, jak i eleganckie i wpisujące się w klasyczny styl.

Bramy wjazdowe Poznań – profesjonalna obsługa, konkurencyjne ceny

Bramy wjazdowe oferowane przez naszą firmę to produkty sprawdzone, spełniające wysokie standardy i współczesne normy. Są cenione za niezawodność i długą żywotność. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania klientów – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Omówimy strategię ewentualnej współpracy i wstępnie wycenimy planowaną inwestycję.