Napędy i automatyka do bram garażowych Poznań

Automatyka i napędy do bram pozwalają nam na zautomatyzowanie zarówno wjazdu na naszą posesję jak i do garażu, tylko przy pomocy pilota do bram – nie wysiadając z auta. Ma to bardzo duże znaczenie i doceniamy to szczególnie, gdy się spieszymy, pada deszcz lub śnieg, bądź gdy mieszkamy przy ruchliwej ulicy Poznania i każda sekunda jest cenna, nie chcąc blokować ruchu i narażać się na niepotrzebne niebezpieczeństwo.

 

Najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie są niezwykle oszczędne, ekonomiczne i wyprodukowane z myślą o ekologii.

 

Przykładem tego są napędy, szlabany i automatyka do bram zasilane bateriami słonecznymi, co w połączeniu z najnowszymi centralami, które w trybie „uśpienia” (stand by) zużywają tylko 8 mA i pozwalają na zaoszczędzenie nawet 250 kW rocznie! Zestawy z akumulatorami możemy też otwierać w przypadku braku prądu, a jeśli do tego dołożymy baterię słoneczną, to pozbywamy się problemu zasilania, które nie rzadko trzeba “ciągnąć” z daleka.
Wszystkie bramy garażowe można też otwierać przy pomocy specjalnych nadajników umieszczanych w autach, wtedy wystarczy np. dwa razy kliknąć „długimi” światłami i brama garażowa się otwiera. W obecnych, coraz bardziej nowoczesnych czasach, napędy do bram garażowych możemy otwierać też przy pomocy telefonu komórkowego (który ma chyba każdy) i odpowiedniego modułu umieszczonego w centrali napędu. Szczególnie przydatne to jest w dużych miastach takich jak Poznań, bramy tutaj bardzo często są blisko drogi i musimy korzystać z napędu do bramy, aby szybko wjechać na posesję. W przypadku awarii lub braku prądu, każdy napęd możemy łatwo otworzyć przy pomocy klucza, który znajduje się w każdym dostarczanym komplecie.

Najlepsze marki napędów do bram garażowych i skrzydłowych – Poznań

W naszej siedzibie oferujemy szeroki wybór automatyki do bram Poznań, gdzie znajdą Państwo produkty znanych producentów m.in BFT, NICE, FAAC czy też BENINCA. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów jesteśmy w stanie zadowolić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oprócz sprzedażą produktów, nasza firma oferuje także montaż automatyki do bram w Poznaniu.

Czytaj więcej

Automatyka do bram – Poznań

Napędy do bram garażowych w Poznaniu cieszą się dużą popularnością, jednak nie ma się co temu dziwić. Stanowią bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić zarówno czas, jak i energię. Należy pamiętać, że nie wszystkie automaty do bram odpowiednio spełniają swoje funkcje. Klienci skarżą się, że niektóre z nich zacinają się lub ulegają awariom po krótkim czasie użytkowania. Jeśli chcą Państwo zainwestować w wysokiej jakości automatykę bram w Poznaniu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

W asortymencie dostępne są napędy do bram garażowych pochodzące od najlepszych, zaufanych producentów, tworzących urządzenia z najwyższą starannością. Nasz zespół nigdy nie oferuje klientom rozwiązań, do których jakości nie jest przekonany. Stawiamy wyłącznie na sprawdzony sprzęt, wykonany z trwałych oraz solidnych materiałów. W swoim asortymencie posiadamy zarówno napędy do bram garażowych, jak i wjazdowych (Poznań). W celu poznania pełnej oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w naszej siedzibie.

Montaż automatyki do bram – Poznań

Jeśli szukają Państwo firmy zajmującej się sprzedażą i montażem automatyki do bram w Poznaniu, to jest najlepsze miejsce! Jesteśmy gronem fachowców, którzy od lat specjalizują się w instalacji napędów do bram garażowych w Poznaniu. Usługi wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu, pozwalającego osiągnąć najlepsze rezultaty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Ponadto chętnie doradzamy klientom w doborze automatyki do bram w Poznaniu oraz odpowiadamy na wszelkie pytania.

Na montaż automatyki do bram garażowych w Poznaniu możemy umówić się w dogodnym terminie, dopasowanym do Państwa potrzeb i możliwości. Usługi wykonujemy szybko, sprawnie, a jednocześnie bardzo dokładnie. Instalację automatyki bram oferujemy w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania i mamy nadzieję, że wkrótce dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu z zespołem.