Bramy garażowe w Poznaniu

 

Brama garażowa stanowi wizytówkę każdego domu. W ofercie posiadamy bramy o klasycznej i ponadczasowej formie, jak również rozwiązania nawiązujące do nowoczesnej stylistyki. Kilka wzorów przetłoczeń, bogata paleta kolorystyczna, wiele wariantów wymiarów standardowych oraz specjalnych sprawiają, że bramy garażowe Poznań idealnie komponują się w każdym stylu architektonicznym. Dostępne w wersji ręcznej i automatycznej zapewniają wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo.
Większość bram garażowych dzięki doskonałej izolacji termicznej pozwoli zatrzymać ciepło wewnątrz budynku bez względu na warunki panujące na zewnątrz. Zastosowanie w bramach segmentowych paneli wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową o grubości 40 mm oraz uszczelnienie bramy na całym jej obwodzie zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną.
Bramy segmentowe, które mamy w swojej ofercie to produkty wygodne oraz doskonale dopasowane do Twoich potrzeb. Bez względu na kształt otworu garażowego montaż bramy jest zawsze możliwy. Rozwiązanie to daje Tobie pełną swobodę w kreowaniu wyglądu Twojego domu!

Bramy garażowe rolowane
 

Brama rolowana umożliwia pozostawienie wolnej przestrzeni pod sufitem i dzięki temu zwiększa użytkową powierzchnię garażu. Maksymalna dostępna szerokość bram PORTOS wynosi  4,5 m. Oferujemy Państwu trzy wielkości skrzynek do garażowych bram rolowanych w zależności od wielkości otworu bramowego.
W standardowe wyposażenie bramy rolowanej PORTOS wchodzą: skrzynka (250 mm, 300 mm lub 350 mm z konsolą), profil aluminiowy (PA-55 mm lub PA-77 mm) produkowany przez naszą firmę w kolorach, które doskonale dopasują się do gustów naszych klientów oraz estetycznie wpasują w kolorystykę budynku. Bramy zawierają także elementy zabezpieczające w postaci wieszaków blokad oraz hamulca inercyjnego przy profilu PA 77 mm. Istnieje możliwość montażu bramy rolowanej z profilem przeszklonym lub otworem wentylacyjnym, który pozwoli na dopływ do garażu światła oraz cyrkulację powietrza.