Produkty włoskiej firmy BFT cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością na terenie całego świata. Jest to marka bardzo uznana w zakresie wysokiej klasy automatyki do bram. Dlatego też znalazły się one w naszej ofercie. Wśród proponowanych przez nas wyrobów tej firmy można znaleźć doskonałe napędy do bram garażowych BFT Tiziano.

Modele z serii Tiziano posiadają bardzo nowoczesną centralę sterującą VENERE. Jest ona programowana za pomocą trzech przycisków oraz posiada zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym. Ten drugi pozwala na zapamiętanie do aż dziesięciu pilotów! Sprawia to, że produkt jest wyjątkowo funkcjonalny i komfortowy w obsłudze.

Tiziano posiadają potężne silniki (24 V) oraz częstotliwość użytkowania napędów aż do dwudziestu cykli na dobę. Te parametry zapewniają niezawodną i dynamiczną pracę.

Bardzo interesującym wyróżnikiem napędów Tiziano jest dostosowywanie siły do warunków otoczenia. Udaje się to osiągnąć dzięki nowoczesnej funkcji amperometrycznego wykrywania przeszkód D-TRACK. Dzięki temu napęd doskonale sprawdza się niezależnie od pogody czy stanu bramy i oferuje perfekcyjną ochronę przed zgnieceniem. Dzięki zastosowaniu tej technologii napędy Tiziano uznawane są często za najbezpieczniejsze urządzenia tego typu dostępne na rynku.

Atrakcyjną cechą Tiziano jest ich kompaktowy rozmiar (ich grubość wynosi zaledwie trzynaście centymetrów). Sprawia on, że mogą być wykorzystywane w różnych warunkach architektonicznych.

Nasza firma jest obecna na rynku już od 2003 roku i ma ogromne doświadczenie w zakresie bram garażowych oraz przeznaczonej do nich automatyki. Dlatego też oferujemy naszym Klientom wyłącznie produkty z najwyższej półki takie jak BFT Tiziano. U nas można znaleźć je w jednych z najbardziej atrakcyjnych cen na rynku. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego – zapewniamy szybką i wyczerpującą odpowiedź!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.