Założona w 1981 roku włoska firma BFT znana jest z zaawansowanych rozwiązań w zakresie automatyki bram. Jej produkty cieszą się bardzo dużym uznaniem na całym świecie, dlatego postanowiliśmy uwzględnić je w naszej ofercie. U nas będą mogli Państwo znaleźć ich bardzo szeroki wybór w naprawdę atrakcyjnych cenach. Znajdują się wśród nich produkty o różnych zastosowaniach.

Modele BFT Phobos są jednymi z najlepszych siłowników do rezydencyjnych bram skrzydłowych dostępnych na rynku. Jedną z wyróżniających je cech jest funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód, która zapewnia perfekcyjne bezpieczeństwo pracy. Jest to przykład innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań, z których znana jest marka BFT.

Napęd sterowany jest bardzo nowoczesną centralą. Oferuje ona takie zaawansowane funkcje jak elektroniczna regulacja momentu obrotowego oraz regulacja czasu pracy. Jest to centrala spełniająca wszystkie potrzeby użytkownika, pozostając przy tym bardzo wygodna w obsłudze.

Cechą wyróżniającą napędy BFT Phobos są także ich parametry. Silnik zasilany napięciem 230 V oraz częstotliwość użytkowania do sześćdziesięciu cykli na dobę to gwarancja niezawodnej i bardzo sprawnej pracy. Bardzo dobra konstrukcja czyni z nich natomiast produkty, które będą służyć naszym Klientom przez wiele lat.

BFT Phobos to również gwarancja wygody i estetyki montażu. Udało się tą osiągnąć dzięki interesującemu rozwiązaniu, jakim jest mocowanie do uchwytu słupka z trzpieniem magnetycznym. Dzięki temu instalacja jest bardzo sprawna, a fakt, iż trzpień mocujący nie jest widoczny od zewnątrz, bardzo poprawia jej wygląd. Warto zwrócić uwagę również na brak wyłączników krańcowych, dzięki któremu napędy nie wymagają odbojów mechanicznych na otwieranie i zamykanie.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty produktów BFT, możliwy jest kontakt mailowy. Chętnie odpowiemy na nie szybko i wyczerpująco!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.