Szlabany parkingowe i wjazdowe Poznań

Szlabany elektromechaniczne oraz hydrauliczne są idealnym rozwiązaniem dla zarówno małych parkingów, jak i bardzo dużych i intensywnie użytkowanych kompleksów parkingowych takich jak w Poznaniu. W elastyczny sposób możemy dobrać najlepsze rozwiązanie, a bardzo bogata gama akcesoriów umożliwia dostosowanie bariery do potrzeb użytkownika.

Szlabany na parkingi z kontrolą dostępu

Szlabany, które montujemy współpracują z systemami parkingowymi i systemami kontroli dostępu.  Nowoczesne szlabany elektromechaniczne i hydrauliczne idealnie nadają się do obiektów publicznych, wspólnot mieszkaniowych, szpitali oraz przedsiębiorstw i zastosowań przemysłowych zwłaszcza w tak dużych miastach jak Poznań.

Parkingowe i wjazdowe szlabany to ważny element nie tylko ze względu na ograniczenie wstępu dla samochodów osób nieproszonych, ale też zachowania porządku. Zastosowanie odpowiedniej bariery sprawi, że ruch po terenie parkingu czy też osiedla etc. będzie spokojniejszy. Wysokiej jakości szlabany oferowane przez naszą firmę montowane są w sposób profesjonalny. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się dostosować do jego potrzeb.

Szlabany automatyczne – karty i piloty

Posiadasz dużą firmę i nie chcesz, żeby ktokolwiek inny poza Twoimi pracownikami mógł się dostać na jej teren? Różne technologie pozwalają na przykład dostosować odpowiednie karty dostępu lub piloty do szlabanów. Poznań to szybko rozwijające się miasto. Cały czas pojawiają się nowe przedsiębiorstwa, budowane są osiedla, a zapewnienie im bezpieczeństwa jest niezwykle istotne. Odpowiednie szlabany rozwiązują jednak ten problem.

Szlabany (Poznań) dostępne w naszej ofercie są różnorodne. Niektóre posiadają ramiona długie na kilka metrów, natomiast jeżeli sytuacja tego wymaga – możemy dostosować długość do potrzeb klienta. Dostępna w dzisiejszych czasach technologia tym bardziej pozwala nam przynieść  satysfakcję użytkownikom.

Wybierając AJM ALARMEX Poznań wybierasz najwyższą jakość usług. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Szlabany parkingowe Poznań – wygoda i bezpieczeństwo

W dużych miastach coraz trudniej znaleźć dobre miejsca parkingowe, dlatego też częstszej kontroli poddaje się samochody korzystające z parkingów pod kątem legalności ich pobytu w danym miejscu. Jedną z kluczowych metod jest montaż szlabanu parkingowego, dzięki któremu na parking dostaną się wyłącznie osoby upoważnione.

Szlabany parkingowe w Poznaniu umożliwiają kontrolowanie dostępu do parkingu, co pomaga zapobiegać nieautoryzowanemu parkowaniu oraz ochronić prywatne lub zastrzeżone miejsca parkingowe. System szlabanów może być skonfigurowany z różnymi metodami autoryzacji, takimi jak karty zbliżeniowe, identyfikatory, kody PIN lub piloty. Dzięki temu można zapewnić, że tylko uprawnione osoby mają dostęp do parkingu. To jednak nie wszystko, ponieważ dodatkowo szlabany parkingowe pomagają w organizacji i zarządzaniu ruchem na parkingu. Pozwalają na kontrolę wjazdu i wyjazdu pojazdów, co minimalizuje chaos i umożliwia płynne poruszanie się na danym terenie. Można również skonfigurować różne strefy parkingu z dedykowanymi miejscami, na przykład dla gości, pracowników lub klientów.

Szlabany parkingowe w Poznaniu montujemy także w parkingach komercyjnych, dzięki czemu pomagają w generowaniu przychodu. Chodzi zarówno o wydzielone parkingi prywatne, jak i galerie i centra handlowe, targi etc. Można zainstalować system automatycznego poboru pieniędzy, który umożliwia łatwe naliczanie opłat za parkowanie. W ten sposób można zarabiać na wynajmie miejsc parkingowych i przyspieszyć zwrot z inwestycji.

Szlabany pozwalają na efektywne zarządzanie miejscami parkingowymi. Można ustawić ograniczenia czasowe, rezerwacje miejsc czy też umożliwić rotację pojazdów. Dzięki temu maksymalnie wykorzysta się dostępną przestrzeń parkingową, zwiększając ilość pojazdów, które mogą zaparkować na Twoim parkingu. Nieraz można dodatkowo wzbogacić system o kontrolę liczby miejsc w taki sposób, by szlaban nie wpuszczał więcej samochodów, niż zmieści się na danym terenie. To wygodne zarówno z perspektywy kierowcy, jak i osób nadzorujących parking.

Szlabany parkingowe Poznań

Obecność szlabanów parkingowych może wpływać na zwiększenie bezpieczeństwa na Twoim parkingu. Monitoring, systemy rejestracji pojazdów i kamery mogą być zintegrowane z szlabanem, zapewniając dodatkową warstwę ochrony i pomoc w śledzeniu działań podejrzanych. W przypadku montażu szlabanów zawsze dopasowujemy się do wymagań klienta, w projekcie biorąc pod uwagę nie tylko sam fakt postawienia i zasilenia szlabanu, ale też typu inwestycji czy rodzaju nieruchomości i docelowych użytkowników parkingu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i od lat montujemy szlabany parkingowe w Poznaniu. Zaopatrujemy się w sprzęt i podzespoły od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu nasze realizacje cechują się długą żywotnością oraz niezawodnością. Oferujemy także ewentualne wsparcie serwisowe oraz przeszkolenie użytkowników nieruchomości.