Szlabany parkingowe i wjazdowe Poznań

Szlabany elektromechaniczne oraz hydrauliczne są idealnym rozwiązaniem dla zarówno małych parkingów, jak i bardzo dużych i intensywnie użytkowanych kompleksów parkingowych takich jak w Poznaniu. W elastyczny sposób możemy dobrać najlepsze rozwiązanie, a bardzo bogata gama akcesoriów umożliwia dostosowanie bariery do potrzeb użytkownika.

Szlabany na parkingi z kontrolą dostępu

Szlabany, które montujemy współpracują z systemami parkingowymi i systemami kontroli dostępu.  Nowoczesne szlabany elektromechaniczne i hydrauliczne idealnie nadają się do obiektów publicznych, wspólnot mieszkaniowych, szpitali oraz przedsiębiorstw i zastosowań przemysłowych zwłaszcza w tak dużych miastach jak Poznań.

Parkingowe i wjazdowe szlabany to ważny element nie tylko ze względu na ograniczenie wstępu dla samochodów osób nieproszonych, ale też zachowania porządku. Zastosowanie odpowiedniej bariery sprawi, że ruch po terenie parkingu czy też osiedla etc. będzie spokojniejszy. Wysokiej jakości szlabany oferowane przez naszą firmę montowane są w sposób profesjonalny. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się dostosować do jego potrzeb.

Szlabany automatyczne – karty i piloty

Posiadasz dużą firmę i nie chcesz, żeby ktokolwiek inny poza Twoimi pracownikami mógł się dostać na jej teren? Różne technologie pozwalają na przykład dostosować odpowiednie karty dostępu lub piloty do szlabanów. Poznań to szybko rozwijające się miasto. Cały czas pojawiają się nowe przedsiębiorstwa, budowane są osiedla, a zapewnienie im bezpieczeństwa jest niezwykle istotne. Odpowiednie szlabany rozwiązują jednak ten problem.

Szlabany (Poznań) dostępne w naszej ofercie są różnorodne. Niektóre posiadają ramiona długie na kilka metrów, natomiast jeżeli sytuacja tego wymaga – możemy dostosować długość do potrzeb klienta. Dostępna w dzisiejszych czasach technologia tym bardziej pozwala nam przynieść  satysfakcję użytkownikom.

 

Wybierając AJM ALARMEX Poznań wybierasz najwyższą jakość usług. Zaufaj naszemu doświadczeniu!