Domofony i wideodomofony ACO w Poznaniu

 

Domofony i wideodomofony, które są w naszej ofercie, zaspokoją wszystkie Państwa potrzeby związane z łącznością od bramy garażowej do domu lub mieszkania. Za pomocą unifonu lub monitora odbiera się połączenie, które jest zainicjowane przy furtce lub bramie, zezwalając nie tylko na wejście, ale też przy pomocy dodatkowych przycisków otwierając swoją automatyczną bramę i wpuszczając oczekiwanych gości.

Domofony które montuje firma AJM ALARMEX zapewniają nam i naszym bliskim bezpieczeństwo, oraz sprawiają, że czujemy się pewnie w domu. Działamy nie tylko na terenie Poznania!
Domofony analogowe i cyfrowe

Domofony cyfrowe ACO to jedne z najnowocześniejszych urządzeń tego typu dostępnych na naszym rynku.
Solidna, wykonana ze stopu aluminium obudowa domofonu jest bardzo odporna na dewastacje i czynniki atmosferyczne. CDN firmy ACO charakteryzują łatwa obsługa, funkcjonalność, prosta instalacja oraz estetyczny wygląd.
Domofony CDN dają możliwość budowy złożonych systemów wielowejściowych składających się nawet z kilkudziesięciu rozmównic. Rozwiązania takie wykorzystywane są przy budowie zamkniętych osiedli mieszkaniowych.
Pozytywne opinie ze strony Spółdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot Mieszkaniowych oraz profesjonalnych firm instalacyjnych, potwierdzają świetną jakość domofonów instalowanych w Poznaniu.

 

Centrale domofonowe

Centrale domofonowe CDNP to nowoczesne urządzenia z cyfrowym wybieraniem numeru lokalu oraz kodowym otwieraniem drzwi.
Posiada wbudowany czytnik breloków zbliżeniowych, co zapewnia maksymalne zabezpieczenie przed aktami wandalizmu oraz wpływem warunków atmosferycznych. Zastosowanie nowoczesnego wyświetlacza LCD zapewnia prostą i przyjazną obsługę przez użytkowników, jak i instalatorów.
Centralę możemy łączyć z bardzo szeroką gamą modułów dodatkowych, dzięki czemu jej funkcjonalność może sprostać indywidualnym oczekiwaniom klientów. Urządzenia są w pełni dostosowane do obsługi przez osoby niewidzące i niesłyszące. Wiele takich instalacji domofonowych zostało zrealizowanych na terenie Poznania.
Bardzo szerokie możliwości konfiguracyjne oraz programowanie zarówno z poziomu klawiatury i komputera sprawiają, że te produkty znajdują wszechstronne zastosowanie w różnego rodzaju inwestycjach. Urządzenie pracuje w instalacji dwużyłowej i współpracuje z unifonami z cyfrowym dekodowaniem numeru, np. INS-UP, INS-UP720B lub INS-UP720M.

 

Zastosowanie nowoczesnego podgrzewanego wyświetlacza LCD umożliwia prostą komunikację
między urządzeniem a użytkownikiem.
 

Domofony cyfrowe CDNP dają możliwość budowy złożonych systemów wielowejściowych w układach Master / Slave, składających się z wielu rozmównic, jak np. zamknięte osiedla mieszkaniowe, portiernia, brama główna, wejścia do budynków, systemy hotelowe itp. Oznacza to komunikację z wybranym lokalem, zarówno z wejścia na teren posesji, jak i z wejść do poszczególnych budynków czy klatek schodowych. Niezależnie od stopnia skomplikowania systemu, działa on zawsze tylko na dwóch żyłach.
AJM ALARMEX – domofony Poznań to nasz atut.

 

 

Domofony analogowe takich firm jak: FARFISA, FERMAX, URMET czy ELFON są doskonałym rozwiązaniem dla instalacji 1-abonentowych ale także 2, 3, 4-abonentowych. Domofony analogowe są doskonałym rozwiązaniem łączącym solidność i jakość za stosunkową małą cenę. Najnowsze rozwiązania domofonów analogowych pozwalają na montaż bardzo dobrych instalacji, które wymagają tylko 4. żył w instalacji przewodowej.

 

 

Bezprzewodowe domofony GSM – MyCom

Nową technologią stworzoną przez firmę Farfisa są domofony myCom oparte na panelach zewnętrznych serii Profilo wykorzystujących do połączeń między kasetą i lokatorami sieć GSM. Jako urządzenia wewnętrzne wykorzystuje się zatem telefony komórkowe lub stacjonarne, które zastępują tradycyjne unifony i pozwalają zarówno na przeprowadzenie rozmowy jak i otwarcie drzwi wejściowych (wybierając 11) i np. bramy wjazdowej (wybierając 21). Każdemu wywołaniu w  tradycyjnej kasecie z przyciskami lub cyfrowej z klawiaturą można przypisać od 1 do 3 numerów telefonów, które dzwonią według wybranej kolejności. Istotną funkcją systemu myCom jest funkcja CLIP (usługa bezpłatna), która pozwala na zaprogramowanie 100 numerów telefonów do zdalnego otwierania drzwi wejściowych lub np. bramy wjazdowej. Realizuje się to poprzez wybranie numeru karty SIM umieszczonej w kasecie zewnętrznej (alternatywa dla funkcji otwierania kodem lub czytnikiem zbliżeniowym).

Prostota systemu, brak instalacji, wymagane jedynie zasilanie kasety zewnętrznej 12Vdc/ac, możliwość tworzenia systemów wielobramowych w wielu przypadkach może stanowić rozsądną lub nawet jedyną alternatywę dla systemów przewodowych (np. gdy w budynku brakuje instalacji lub w przypadku bardzo dużych odległości).