Domofony i wideodomofony ACO Poznań – montaż

 

Szukając wygodnego rozwiązania nie można przejść obojętnie obok domofonów i wideodomofonów, które znajdą Państwo w ofercie naszej firmy. Takie urządzenie można zamontować przy bramie wjazdowej, garażowej, furtce etc. Unifon pozwoli Państwu odebrać połączenie w domu i zorientować się, jaki gość się pojawił. Jeden, prosty przycisk otworzy bramę lub furtkę! W przypadku wideodomofonu zobaczą Państwo, kto czeka na wpuszczenie na teren posesji.

Domofony które montuje firma AJM ALARMEX zapewniają nam i naszym bliskim bezpieczeństwo, oraz sprawiają, że czujemy się pewnie w domu. Działamy nie tylko na terenie Poznania!
Domofony analogowe i cyfrowe

domofon - poznań

Jeżeli szukają Państwo urządzeń przede wszystkim nowoczesnych – warto wiedzieć, że domofony cyfrowe ACO spełnią Państwa wszelkie oczekiwania! Na rynku pełno jest tego typu urządzeń, jednak domofony ACO to sama czołówka!
Obudowa takiego urządzenia została wykonana z niezwykłą precyzją, a do jej produkcji użyto wysokiej klasy aluminium. Sprawia to, że domofon jest odporny na wszelkiego rodzaju czynniki atmosferyczne. Domofony CDN wspomnianej wcześniej marki są niezwykle funkcjonalne, a łatwość ich zainstalowania to również niewątpliwa zaleta. CDN pozwalają na złożenie zaawansowanych systemów wejściowych, które mogą się składać z wielu rozmównic. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku zamkniętych osiedli mieszkaniowych lub terenów dużych firm. Warto wspomnieć, że skuteczność tego typu rozwiązania potwierdzają liczne wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe. Warto postawić na jakość, czyli na domofony ACO – Poznań.

 

Centrale domofonowe

Centrale domofonowe CDNP to nowoczesne urządzenia z cyfrowym wybieraniem numeru lokalu oraz kodowym otwieraniem drzwi.
Posiada wbudowany czytnik breloków zbliżeniowych, co zapewnia maksymalne zabezpieczenie przed aktami wandalizmu oraz wpływem warunków atmosferycznych. Zastosowanie nowoczesnego wyświetlacza LCD zapewnia prostą i przyjazną obsługę przez użytkowników, jak i instalatorów.
Centralę możemy łączyć z bardzo szeroką gamą modułów dodatkowych, dzięki czemu jej funkcjonalność może sprostać indywidualnym oczekiwaniom klientów. Urządzenia są w pełni dostosowane do obsługi przez osoby niewidzące i niesłyszące. Wiele takich instalacji domofonowych zostało zrealizowanych na terenie Poznania.
Bardzo szerokie możliwości konfiguracyjne oraz programowanie zarówno z poziomu klawiatury i komputera sprawiają, że te produkty znajdują wszechstronne zastosowanie w różnego rodzaju inwestycjach. Urządzenie pracuje w instalacji dwużyłowej i współpracuje z unifonami z cyfrowym dekodowaniem numeru, np. INS-UP, INS-UP720B lub INS-UP720M.

 

Zastosowanie nowoczesnego podgrzewanego wyświetlacza LCD umożliwia prostą komunikację
między urządzeniem a użytkownikiem.
 

Dzięki nowoczesnej centrali domofonowej, można z łatwością wybrać numer lokalu, z którym trzeba się skontaktować. Centrale pozwalają także otworzyć drzwi za pomocą wpisania odpowiedniego kodu.
Warto wspomnieć, że owe centrale odczytują karty zbliżeniowe, dzięki czemu zredukują możliwość pojawienia się nieproszonych osób na terenie posesji. Kolorowy wyświetlacz o przyjaznym interfejsie sprawi, że obsługa będzie niezwykle prosta i intuicyjna. Nie tylko dla użytkownika, ale także dla instalatora. Mając na celu komfort każdej osoby, centrale domofonowe CDNP są dostosowane do użytku dla osób niewidomych lub niesłyszących. Dzięki innowacyjności tego typu rozwiązań, zaopatrzony w takie domofony Poznań jest bezpieczniejszy. Centrale CDNP są niezwykle elastyczne, tj. bardzo łatwo można je konfigurować, dlatego cieszą się dużą popularnością w wielu miejscach, często o zróżnicowanej strukturze.

Podgrzewany wyświetlacz jest niezwykle nowoczesnym rozwiązaniem, które sprawdzi się idealnie w mroźne dni, zapewniając nienaruszony kanał komunikacyjny.

Złożone systemy wielowejściowe są możliwe dzięki innowacyjnym systemom domofonów CDNP. Układy typu Master / Slave pozwolą na zamontowanie wielu rozmównic, które stosowane są coraz częściej na osiedlach, w hotelach, wejściach do biurowca etc. Dzięki takiemu systemowi można nie tylko dostać się na teren danego obiektu, ale także wejść do wnętrza budynku. AJM Alarmex poradzi sobie z każdym wyzwaniem – niezależnie od poziomu zaawansowania danego systemu. Domofony Poznań to nasza pasja.

Domofony analogowe takich firm jak: FARFISA, FERMAX, URMET czy ELFON są doskonałym rozwiązaniem dla instalacji 1-abonentowych ale także 2, 3, 4-abonentowych. Domofony analogowe łączą solidność i jakość za stosunkową niską cenę. Najnowsze rozwiązania domofonów analogowych pozwalają na montaż bardzo dobrych instalacji, które wymagają tylko czterech. żył w instalacji przewodowej.

 

 

Domofony bezprzewodowe? Żadem problem!

Żyjemy w czasach nowoczesnych rozwiązań! Firma Farfisa stworzyła serię nowoczesnych urządzeń myCom, które swoje działanie zawdzięczają panelom zewnętrznym Profilo, wykorzystujące do łączności to samo rozwiązanie, co obecny w kieszeni telefon – sieć komórkową GSM! Co za tym idzie – urządzeniem wewnętrznym jest telefon, który działa jako zastępstwo unifonu. Za jego pomocą można nie tylko skontaktować się z kimś w środku, ale także otworzyć wejście, przez wybranie odpowiedniej kombinacji cyfr.

Tradycyjna kaseta pozwala na wybranie maksymalnie trzech numerów telefonów, natomiast system myCom pozwala na przypisanie aż 100 numerów, które pozwolą na zdalne otworzenie drzwi, bramy wjazdowej itd. Wystarczy tylko wybrać numer karty SIM, która znajduje się w kasecie.

Niewątpliwą zaletą takiego systemu domofonowego jest prostota instalacji. W końcu skoro wszystko działa bezprzewodowo, nie ma potrzeby, żeby montować jakiekolwiek kable. Jedyne, czego trzeba, to karty SIM i zasilania 12V. To idealna propozycja dla miejsc, gdzie nie można zainstalować instalacji przewodowej lub spotyka się duże odległości między np. bramą wjazdową a drzwiami wejściowymi.

Domofony i wideodomofony ACO oraz inne systemy dostępne w ofercie AJM Alarmex to gwarancja satysfakcji i wygody!

Montaż domofonów Poznań — jak wybrać odpowiednie miejsce?

Jedną z najważniejszych czynności przed montażem domofonu w mieszkaniu jest wybór odpowiedniego miejsca, w którym to urządzenie się znajdzie. Montaż domofonów (Poznań), a konkretnie jego wewnętrznego panelu, najlepiej jest dokonać w miejscu, do którego dojście nie zajmie zbyt dużo czasu. Zwykle ten element instaluje się w pobliżu drzwi wejściowych, na wysokości wzroku domowników. Jest to najbardziej optymalna lokalizacja, w jakiej zwykle umieszcza się domofon (Poznań).

Ponadto bardzo dobrym pomysłem jest również montaż domofonu w pomieszczeniu, z którego domownicy korzystają najczęściej. Takie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w przypadku domów. Montaż domofonów (Poznań) to jednak również panel zewnętrzny. W przypadku bloków mieszkalnych czy też budynków wielorodzinnych, urządzenie montuje się przy wejściu do klatki. Z kolei w przypadku domów jednorodzinnych montaż odbywa się przy wejściu na posesję. Wybór odpowiednie miejsca ma duże znaczenie, aby domofon (Poznań) mógł skutecznie spełniać swoje zadanie.

Domofon Poznań — co jeszcze warto wiedzieć?

Decydując się na montaż domofonów (Poznań) czy też wideofonów, nie można oczywiście zapomnieć o odpowiednim doświetleniu. Dlaczego jest to takie ważne? To drugie urządzenie jest zwykle wyposażone w diodę, która rozświetla się w momencie, gdy ktoś zadzwoni wideofonem. Dzięki temu można podejrzeć, kto jest gościem nawet wtedy, gdy na zewnątrz jest już ciemno. Największą wadą tej diody jest jednak fakt, że ma on bardzo mały zasięg. Dlatego też warto zainstalować lampkę, która automatycznie będzie włączać się po zmroku, lub też w chwili gdy ktoś naciśnie przycisk na domofonie.

Bardzo ważne jest również, aby domofon (Poznań) został wyposażony w odpowiednie zadaszenie. Zarówno ulewne deszcze, jak i intensywne promieniowanie słoneczne mogą mieć negatywny wpływ na żywotność oraz jakość urządzenia. Wystarczy zamontować jedynie niewielki daszek, a urządzenie będzie odpowiednio chronione przed wszelkiego rodzaju czynnikami atmosferycznymi.

Montaż domofonów Poznań — komu zlecić?

Domofon (Poznań) to bardzo skomplikowane urządzenie, które posiada w sobie wiele elektroniki. Można oczywiście pokusić się o samodzielny montaż, jednak nawet najmniejszy błąd sprawi, że urządzenie będzie częściej ulegało awariom lub w ogóle nie będzie działało. Warto więc postawić na naszą profesjonalną firmę, która o domofonach wie niemal wszystko. Co bardzo ważne, na bieżąco śledzimy wszelkie nowinki techniczne, dzięki czemu nasi pracownicy doskonale radzą sobie nawet z najnowocześniejszymi modelami.

Nasi pracownicy dysponują odpowiednimi narzędziami oraz umiejętnościami, dzięki czemu montaż domofonów (Poznań) jest niezwykle szybki i sprawny. Ponadto po montażu klienci zostaną przeszkoleni w zakresie obsługi domofonu oraz jego wszelkich funkcji. Satysfakcja klienta jest dla nas bowiem najważniejsza, z tego też powodu do każdego zlecenia podchodzimy w niezwykle profesjonalny oraz indywidualny sposób.