Domofony

Domofony i wideodomofony, które są w naszej ofercie, zaspokoją wszystkie Państwa potrzeby związane z łącznością od bramy garażowej do domu lub mieszkania. Za pomocą unifonu lub monitora odbiera się połączenie, które jest zainicjowane przy furtce lub bramie, zezwalając nie tylko na wejście, ale też przy pomocy dodatkowych przycisków otwierając swoją automatyczną bramę i wpuszczając oczekiwanych gości.
Wideodomofony – oprócz łączności głosowej – mają też możliwość podglądu obrazu na monitorze. Możemy w ten sposób zweryfikować potencjalną sytuację przed domem. Jest też możliwość, aby podłączyć dodatkową kamerę i obserwować teren, który chcemy mieć „na oku”.

Domofony i wideodomofony wykonane przez AJM ALARMEX zapewniają nam i naszym bliskim bezpieczeństwo, oraz sprawiają, że czujemy się pewnie w domu. 
 

 
 
 
Domofony Poznań

Domofony cyfrowe ACO to jedne z najnowocześniejszych urządzeń tego typu dostępnych na naszym rynku.
Solidna, wykonana ze stopu aluminium obudowa domofonu jest bardzo odporna na dewastacje i czynniki atmosferyczne. CDN firmy ACO charakteryzują łatwa obsługa, funkcjonalność, prosta instalacja oraz estetyczny wygląd.
Domofony CDN dają możliwość budowy złożonych systemów wielowejściowych składających się nawet z kilkudziesięciu rozmównic. Rozwiązania takie wykorzystywane są przy budowie zamkniętych osiedli mieszkaniowych.
Pozytywne opinie ze strony Spółdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot Mieszkaniowych oraz profesjonalnych firm instalacyjnych, potwierdzają świetną jakość domofonów instalowanych w Poznaniu.

 
 

Centrale domofonowe

Centrale domofonowe CDNP to nowoczesne urządzenia z cyfrowym wybieraniem numeru lokalu oraz kodowym otwieraniem drzwi.
Posiada wbudowany czytnik breloków zbliżeniowych, co zapewnia maksymalne zabezpieczenie przed aktami wandalizmu oraz wpływem warunków atmosferycznych. Zastosowanie nowoczesnego wyświetlacza LCD zapewnia prostą i przyjazną obsługę przez użytkowników, jak i instalatorów.
Centralę możemy łączyć z bardzo szeroką gamą modułów dodatkowych, dzięki czemu jej funkcjonalność może sprostać indywidualnym oczekiwaniom klientów. Urządzenia są w pełni dostosowane do obsługi przez osoby niewidzące i niesłyszące. Wiele takich instalacji domofonowych zostało zrealizowanych na terenie Poznania.
Bardzo szerokie możliwości konfiguracyjne oraz programowanie zarówno z poziomu klawiatury i komputera sprawiają, że te produkty znajdują wszechstronne zastosowanie w różnego rodzaju inwestycjach. Urządzenie pracuje w instalacji dwużyłowej i współpracuje z unifonami z cyfrowym dekodowaniem numeru, np. INS-UP, INS-UP720B lub INS-UP720M.

Zastosowanie nowoczesnego podgrzewanego wyświetlacza LCD umożliwia prostą komunikację
między urządzeniem a użytkownikiem.
 

Domofony cyfrowe CDNP dają możliwość budowy złożonych systemów wielowejściowych w układach Master / Slave, składających się z wielu rozmównic, jak np. zamknięte osiedla mieszkaniowe, portiernia, brama główna, wejścia do budynków, systemy hotelowe itp. Oznacza to komunikację z wybranym lokalem, zarówno z wejścia na teren posesji, jak i z wejść do poszczególnych budynków czy klatek schodowych. Niezależnie od stopnia skomplikowania systemu, działa on zawsze tylko na dwóch żyłach.
AJM ALARMEX – domofony Poznań to nasz atut.